Вибачте за тимчасові незручності! Сайт знаходиться у розробці. По всім питанням звертайтеся по телефону: (093) 83-58-730 (вайбер)

Про компанію


CHD_PARTS – це перспективна компанія, яка займається оптовим та роздрібним продажем усіх видів автомобільних запчастин. Протягом багатьох років фахівці компанії успішно постачають в Україну якісні автозапчастини з Європи, США та Еміратів за вигідною ціною. Своїм клієнтам фірма пропонує асортименти оригінальних запчастин високої якості від таких марок, як TOYOTA, LEXUS, HONDA, ACURA, MITSUBISHI, MAZDA, MERCEDES, JAGUAR, BMW, INFINITI, NISSAN. Якісні ліцензійні запчастини від виробників KAYABA, YEC, MUSASHI, LUCAS, WEBER, NTN, DELTA, NACHI, SEIKEN, TOYO, KASHIYAMA, EAS, TOKICO, WAHLER, SEIWA, NGK, MITSUBOSHI, VIC, SH, NSK, HELL , KOYO, GMB, RBI, EXEDY, HDK і багато інших.

Компанія підтримує зв'язок із закордонними постачальниками оригінальних запчастин та якісно виконаних дублікатів, надійність яких перевірена довгостроковим досвідом співпраці. Гнучка цінова політика, своєчасна доставка і вигідна кінцева вартість товару є плідним ґрунтом для розвитку бізнесу клієнтів фірми.

CHD_PARTS дбає про інтереси своїх клієнтів, забезпечуючи максимально швидку доставку та пропонуючи зручні варіанти оплати. Менеджери фірми постійно підтримують зворотний зв'язок із замовником, інформуючи його про місцезнаходження та терміни прибуття замовлених деталей. Тисячі постійних клієнтів та досвід успішних продажів створюють компанії позитивну репутацію та забезпечують довіру.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Забезпечуємо швидке постачання деталей
Працюємо з надійними постачальниками автомобільних деталей, гарантуємо якість.
Пропонуємо широкий асортимент автотоварів за вигідними цінами.
Практикуємо гнучку цінову політику, розглядаємо індивідуальні умови платежу.
Доставляємо запчастини по Україні будь-якими транспортними компаніями.